Кар’єра

Досягай успіху з нами!

Успіх компанії залежить від успішності кожного окремого працівника. Для нас надзвичайно важливо забезпечити комфортні умови праці усім представникам нашої команди. Тому ми гарантуємо високу заробітну плату, гідні умови праці, соціальний захист та постійний професійний розвиток.

700+

кілометрів прокладених доріг

18 міст

України де проводяться роботи

30+ років

досвіду та вдосконалення

Група ЛАД об’єднує різні передові високотехнологічні галузеві компанії, успіх яких залежить від кваліфікованих працівників. Кожен фахівець є частиною успіху команди, саме тому ще одним пріоритетом групи є створення комфортних та гідних умов праці, а також гарантовані високі заробітні плати та соціальний захист.

Окремо група опікується і постійним професійним розвитком своїх працівників, забезпечуючи підвищення кваліфікації, участь у тренінгових та навчальних програмах, а також проводить первинну підготовку робітників окремих спеціальностей. Компанія також практикує надання підтримки у навчанні та фаховій підготовці спеціаліста з метою його подальшого працевлаштування за умови успішного та результативного навчання.

Будувати з нами – це водночас будувати свою кар’єру!