Про нас

Група ЛАД є зареєстрованою в Україні торговою маркою і об`єднує низку підприємств, які виробляють будівельні матеріали та надають послуги з комплексного благоустрою територій та будівництва доріг, а також перевезення і перевантаження різного роду вантажів.

Створення Групи розпочалось у 1992 році з поступового формування вертикально-інтегрованої структури, яка дозволяє ефективно керувати всім виробничо-збутовим ланцюгом ведення дорожнього господарства – від виробництва будівельних матеріалів, їхнього зберігання та транспортування і до будівництва автомагістралей міжнародного значення.

Мета: використовувати найякісніші матеріали та передові технологічні рішення для оптимальних результатів у будівельно-дорожньому та індустріальному господарстві України.

Пріоритети: якість, технологічна модерновість/новаторство відповідальний гармонійний благоустрій.

Основні принципи діяльності усієї групи:
• незмінно висока якість продукції та сервісів
• постійна модернізація виробництва
• впровадження нових технологій
• турбота про екологію

01

Луцькавтодор

Одне з основних підприємств групи ЛАД, core бізнес, що надає повний спектр послуг з утримання, ремонту, реконструкції та будівництва доріг, а також інших інфраструктурних об’єктів.

про організацію

700+

кілометрів прокладених доріг

7 областей

України де проводяться роботи

30+ років

досвіду та вдосконалення

02

ЛАД - Бетон

Виробництво асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг, а також виробництво і продаж бетонних вібропресованих виробів для благоустрою тротуарів, велосипедних доріжок, складських комплексів, автозаправних станцій і подвір’їв.

про організацію

2+ млн тон

виготовленої продукції

360 тис м кв.

виготовлено бруківки

5+ тис.

клієнтів

03

Томашгородський щебеневий завод

Випускає гранітний кубовидний щебінь українських і європейських фракцій найвищої якості, розробляючи родовище Крута слобода. Продукція: гранітний щебінь різноманітних фракцій.

про організацію

7 млн тон

виготовлено щебеню

16

асортимент фракцій

4

виробничі лінії

04

Рафалівський кар'єр

Розробляє родовище базальтів. Виготовляє широкий асортимент щебеневої продукції для будівельної, дорожньо-будівельної галузі відповідно до українських і європейських стандартів якості на сучасному дробарно-сортувальному обладнанні. Продукція: базальтовий щебінь різноманітних фракцій.

про організацію

10 млн тон

видобуто і перероблено щебеню

4

виробничі лінії

17 р

досвід роботи

05

Мультимодальний перевантажувальний термінал Автоком

Перевантажувальний термінал на кордоні з Польщею надає послуги перевантаження сипучих, тарних фасованих, наливних вантажів, а також супутні послуги по обробці вантажу.

про організацію

20 тис тон

перевантажено добрив

14 га

площа складів

650 м

власні під'їзні колії

06

Випробувальна лабораторія Корпорація ЛАД

Сучасна лабораторія дорожніх і будівельних матеріалів, виконує повний спектр випробувань на стаціонарному і мобільному обладнанні, орієнтована на обслуговування виробничих потреб групи та зовнішніх замовлень.

про організацію

30

одиниць обладнання

22

досвід роботи

100

види випробувань