Проекти компанії

Будівництво та ремонт доріг, інфраструктурних об’єктів - це комплексний та високотехнологічний процес, що потребує високої кваліфікації виконавців. Рівень наших фахівців поєднує досвід у реалізації масштабних проєктів на теренах Волинської та сусідніх областей, а також країни в цілому, та знання, набуті на різноманітних міжнародних тренінгових програмах і для менеджерського рівня, і для вузько кваліфікованих працівників. Успішно реалізовано також і проєкти міжнародного значення, зокрема і на території сусідніх держав (Польща).

Наші фахівці – постійні учасники різноманітних виставкових майданчиків у сфері техніки та обладнання по добуванню та виробництву щебеневої продукції, будівництва та ремонту доріг, виробництва бетонних виробів тощо. Компанія незмінно сповідує переконання, що розвиток якісної інфраструктури є запорукою для відновлення і подальшого стабільного розвитку економіки нашої країни, а будівництво доріг є однією із основ.

Протягом останніх років ми брали участь в будівництві та ремонті доріг міжнародного, національного, регіонального значення, таких як М07, М19, Н22, Н17 та ін. Так у 2016 році було побудовано та відремонтовано понад 70 км доріг, в 2017 році – 90 км доріг.

Основними замовниками послуг є міські ради, об’єднанні територіальні громади, служби автомобільних доріг Волинської, Рівненської, Львівської та Тернопільської областей.

в роботі
дорожні роботи

Статус:

в роботі

Вид робіт:

дорожні роботи

Рік: